UKR RUS ENG ТЕОРІЯ НАБЛИЖЕНЬ І ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ

Загальна інформація

Перше інф.повідомлення

Друге інф.повідомлення

Реестрація учасників

Зареестровані учасники

Правила оформлення тез

Інформація про поселення

Організаційний комітет

Програма конференції

Друге інформаційне повідомлення
Шановні друзі і колеги!

Дякуємо Вам за те, що зацікавились конференцією “ТЕОРІЯ НАБЛИЖЕНЬ І ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ”, яка відбудеться з 14 по 17 червня 2010 р. в м. Дніпропетровську, Україна. Програма включає 30- і 15-хвилинні, а також стендові доповіді. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Напрями роботи конференції (секції):

  • Теорія наближень функцій дійсної змінної;
  • Теорія наближень функцій комплексної змінної;
  • Оптимальне відновлення функцій, функціоналів, операторів;
  • Гармонічний аналіз;
  • Вейвлети та їх застосування.
  • Попередня сума оргвнеску складає $100-$120 (для учасників з України і країн СНД $20-$30). Оплата оргвнеску здійснюється під час реєстрації.

    До відкриття конференції планується видання збірника тез доповідей учасників. Термін подання тез – до 15 квітня 2010 р. Прохання оформити тези відповідно зразку. Файл повинен транслюватися редактором LaTex без помилок і переповнень ("overfull"). Об'єм тез не повинен перевищувати 1 сторінки. Ім'я файла повинно вміщувати прізвище та ініціали першого автора латинськими буквами (напр., IvanovII.tex). Підготовлені tex-файли слід надіслати за адресою conf-dnu2010@yandex.ru.

    У файлі-зразку є рядки:

    %************************next line need for automatic contents building:
    \addcontentsline{toc}{section}{V.Babenko and N.Parfinovych The Best Approximation of Periodic Functions by Splines}

    Вони потрібні для полегшення об'єднання всіх файлів в один збірник. Не зничтожайте їх, будь ласка, а виправте авторів та назву работи.

    Використовуйте, по можливості, найпростіші команди, шрифти, способи оформленния. Оскільки всі файли будуть збиратися в один, то не слід переозначати команди і вводити свої макроси, а також використовувати автоматичну нумерацію формул, бібліографії, теорем, тощо.

    Верхній і нижній індекси операторів підсумовування, інтегрування, добутку та ін. повинні розміщуватися відповідно над і під знаком оператора. Для цього після команди оператора слід вказати конструкцію limits.

    Попередня версія тез: tezisi.tex, tezisi.pdf зібрана 10.06.2010 20:12:07.